Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AEEPG1841B1Z2
Call 08047308811 96% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Packaging Size | 750 ml |
| Application Type | Straw Grade |
| Fire Rating | Not Rated |
| Packaging Type | Bottle |
| Foam Density | 26-30 kg/m³ |
| Model Number | Boss 333 |
| Form | Foam |
| Brand | Boss |
| Color | Champagne |
| Sound Insulation | 58 dB |
| Curing System | Moisture Curing |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details