Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AEEPG1841B1Z2
Call 08047308811 96% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Tape Width | >100 mm |
| Tape Length | 20-30 m |
| Tape Type | Non-Adhesive |
| Brand | Weber |
| Color | grey |
| Packaging Type | Roll |
| Width | 120 mm |
| Length | 25 mtr |
View Complete details